SUKELDUMISVARUSTUS

I.S.DIVE SUKELDUMISVARUSTUS

Miks valida DIVE RITE sukeldumisvarustus?

sukeldumisvarustuse müük Tallinnas

kvaliteetne sukeldumisvarustus

DIVE RITE brändi eelistatakse, sest see on töökindel ja usaldusväärne sukeldumisvarustus, mis aastaid probleemideta töötab.  DIVE RITE pakub kvaliteetset varustust, mis on disainitud selliselt, et täisvarustuses sukelduja oleks võimalikult kompaktne ning voolujooneline ning varustuse elemendid oleksid võimalikult efektiivsed, vastupidavad ning töökindlad (k.a talvistes oludes).

 

PÕHITOOTED / MAIN PRODUCTS:


 TRANSPAC XT BCD SÜSTEEM

TRANSPAC XT on BCD vesti ja rakmete süsteemide kõrgtase, mis on arendatud sadade ja sadade eksperimentaalsukeldumiste põhjal erinevates tingimustes, eesmärgiga arendada  just selline suurepärane sukeldumissüsteem, milleni on tänapäeval jõutud Transpac XT näol.

Sujuva ning voolujoonelise disaini, mägironija stiilis rakmete, suurepärase vastupidavuse, mugavuse ja mitmekülgsusega täidab TransPac XT kõrgeimad ootused sukeldudes kas ühe ballooniga madalamas vees, kahe ballooniga sügavamas vees, külgballoonidega või rebreatheriga vrakkides ja koobastes.  Mitmekülgne ja suurepäraste kohandamisvõimalustegaTranspac XT  BCD / rakmete süsteem on tõsiste sukeldujate valik.

Kõik DIVE RITE  XT vestid (tiivad) on toodetud kauakestvast, tugevast ja hinnatud SuperFabric materjalist.

TRANSPAC XT RAKMED (hind 345€)

Tooteinfo


TRANSPLATE RAKMED (Hind 145€)

Mitmed tehnilised sukeldujad eelistavad Transplate´i, mis vähendab vajalike lisaraskuste arvu ning annab vees suurema stabiilsuse ning selleks on DIVE RITE väljatöötanud spetsiaalse plaadiga rakmed:

sukeldumisvarustus Tallinn

Tooteinfo


VOYAGER XT WING (Hind 350€)

Erakordselt tugevast SuperFabric materjalist. Sobib ühele balloonile ja on väga kerge ning kompaktne, mistõttu on ideaalne koos Transpac XT-ga kaasa võtta reisile.

sukeldumisvarustuse müük

Tooteinfo


REC XT WING (Hind 370)

Erakordselt tugevast SuperFabric materjalist ja sobib nii ühele kui ka topeltballoonidele.

sukeldumisvarustuse müük Tallinnas

Tooteinfo


ÜKS BALLOON / SINGLE TANK (komplekti hind 695)

Komplektis: Transpac XT + Voyager XT või REC XT wing

sukeldumisvarustus internetistsukeldumisvarustuse müük


TOPELT BALLOONID / DOUBLE TANKS (komplekti hind 738€)

Komplektis: Transpac XT + Classic XT

sukeldumisvarustuse müük


KÜLGBALLOONID / SIDEMOUNT (küsi pakkumist)

Komplektis: NOMAD XT

sukeldumisvarustus


REBREATHER (küsi pakkumist)

sukeldumisvarustuse müük

Ühe ja topelt balloonide versiooni on võimalik näha ka meie juures.         Transpac XT põhjalikum tooteinfo on leitav SIIN. 

Kõikide komplektide elemente on võimalik tellida ka eraldi.


ESIMESE ASTME REGULAATOR XT1

XT1 on patendeeritud tasakaalustatud disainiga premium regulaator, mis tagab konstantse õhu või muu hingamisgaasi pealevoolu olenemata sügavusest ja rõhust balloonides. XT1 korpus on väliste mõjude vastu tihendatud nii, et hoiab eemale mustust ning väldib korrosiooni ja külmumist. XT1 regulaator on sobilik kasutamiseks rikastatud õhuga.

sukeldumisvarustuse müük

Täpsem tooteinfo SIIN

Hind: 310€


TEISE ASTME REGULAATOR XT2

XT2 on patendeeritud pneumaatiliselt tasakaalustatud disainiga premium regulaator, mis tagab sukeldujale kerge hingamise. Ortodontiline huulik aitab vältida sukelduja lõua väsimust pikematel sukeldumistel.

XT2 regulaatori kõik sisemised osad on kaetud tefloniga, mis väldib külmumist talvel sukeldumise korral.

XT2 regulaator on sobilik kasutamiseks ka rikastatud õhuga.

sukeldumisvarustus Tallinnsukeldumisvarustuse müük Tallinnas

Täpsem tooteinfo SIIN

Hind: 150€


AVAVEE SUKELDUJA REGULAATORI KOMPLEKT XT

XT regulaatorikomplekt on välja arendatud seadistusega, mida iga sukelduja hindab. XT komplekt koosneb väga võimekast esimese astme regulaatorist XT1, kahest tasakaalustatud teise astme regulaatorikomplektist XT2 ja Mini Tech 2 manomeetrist. Kõik ühendused, voolikud ning transpordikott on komplektis.

XT komplekti voolikute asendid alates väljumisest esimese astme regulaatorist, on tehtud võimalikult optimaalseks, et minimeerida võimalust, et mõni voolik on varustusest eemal ja võib kuhugi sukeldumise ajal takerduda. Peamine teine aste on toodud sukelduja käe alt viisil, mis hoiab voolikut sukelduja lähedal ja on piisavalt pikk, et hädaolukorras teist sukeldujat õhuga varustada. Teine teise astme regulaator on kiiresti leitav ja rakendatav, kuna on paigutatud mugavalt kaela rippuma.

sukeldumisvarustus

sukeldumisvarustuse pood

Komplekti hind ühele balloonile: 538€

Komplekti hind topeltballoonile: 650€

Kõiki paketis olevaid elemente saab soetada ka eraldi.

XT regulaatori põhjalikum tooteinfo on leitav SIIT.

Komplekti elemente on võimalik tellida ka eraldi.


BALLOONID

Terasballoon, 12 l, 232 bar – 250€

Terasballoon 12l, 300 bar – 279€

Terasballoon 10l,  300 bar – 260 €

Terasballoon 10l, 232 bar – 240 €

Hinnas sisaldub balloon, ventiil ja ballooni alus. Saadaval ka topeltballoonid.


MASKID

ES125 karastatud klaasidega mask on madala profiiliga, mis tagab suurepärase vaatevälja. Kõrgkvaliteedist kahekordse pehmest silikoonist ääris väldib kindlalt ja mugavalt vee sattumise maski. Transpordikarp on kaasas.

ERIOMADUS: Kes igapäevaselt prille kannavad, ei pea muretsema et sukeldudes või soojal maal snorgeldades täit elamust ei saa! ES125 maski saab varustada ka optiliste läätsedega -1,0 kuni -8,0 dioptrit ja on saadaval 0,5 sammuga.

sukeldumise masksukeldumise mask müük

sukeldumise mask Tallinn

Hind: 45€ Optiline lääts: 25€


ES125 BIFOKAALNE MASK

+2,0 suurendusega lugemisklaasidega mask. Maski kandes alla vaadates näete oma sukeldumiskella ja manomeetrit läbi suurenduse.

Hind: 160€


ES150 raamita ja ühe karastatud klaasiga mask suurendab veealust vaatevälja üle 25%! Kvaliteetne topeltsilikoonist ääris sobib mugavalt pea iga suuruse ja kujuga näole ning hoiab ära vee sattumise maski. Tasakaalustamiseks on ligipääs nina külgedele piisavalt lai, et seda hõlpsasti ka kinnastega teha. Painduvad rihma pandlad suurendavad mugavust ja võimaldavad selle pingutamist ilma pandla purunemiseta. Transpordikarp on kaasas.

sukeldumisvarustuse müüksukeldumisvarustuse müük

Hind: 51€


UUS ES170 on karastatud klaasi, avara vaate ja suurepärase disainiga kvaliteetne sukeldumismask. Klaaside kuju võimaldab alla vaadates mugavalt jälgida näidikuid või kompuutrit ning rebreather-iga sukeldudes võimaldab mugavalt jälgida display andmeid või märgutulesid.

Kvaliteetne silikoonist ääris tagab veekindluse enamus näokujudele ning vastupidav maski rihm on lihtsalt reguleeritav. Tugev transpordikarp on kaasas.

sukeldumisvarustusDIVE RITE sukeldumisvarustuse müük

Hind: 50€


ES155 maskil on raamitu disain, mis tagab erakordse nähtavuse ja mugavuse. Kvaliteetne topeltsilikoonist ääris sobib mugavalt pea iga suuruse ja kujuga näole ja hoiab ära vee sattumise maski.

ES155 toimib kogu sukeldumise vältel, võimaldades mitte ainult erakordset veealust nähtavust, vaid sinna juurde ka mugavuse. Vastupidav transpordikarp on kaasas.

Mask on sukeldumises üks kõige olulisematest elementidest ja just ES155 mask on loodud tagamaks kindluse ja vaatevälja ka kõige keerulistemas oludes.

DIVE RITE sukeldumisvarustuse müük Tallinnas

professionaalse sukeldumisvarustuse müük

DIVE RITE sukeldumisvarustuse müük

Hind: 67€


XT LESTAD

sukeldumisvarustus

sukeldumisvarustus

Mõnikord on parem mitte muuta originaali. Põhjaliku analüüsi ja sukeldujate poolse tagasiside tulemusena on DIVE RITE jõudnud järeldusele  kasutada oma uutel XT lestadel algset 1990. aastatest alguse saanud monopreensegu ja see on nendele sukeldujate jaoks parim valik, kes soovivad suure jõudlusega lesta.

XT lestadele on antud DIVE RITE´i algse lesta originaalkuju ja monopreensegu, mis on end tõestanud ja edukalt toiminud juba üle 20 aasta. Monopreensegu pakub parimat rakendatava jõu ja efektiivsuse tasakaalu – vähem jalgade tööd, rohkem edasi liikumist.

Lesta kuju tagab tõhususe erinevate ujumisstiilidega sukeldujate jaoks. Samuti tagab XT lest väga hea manööverdamise vähese liigutamisega nt vrakkides või muudes kitsemates oludes.

XT lestad on jäigemad, kuid kergemad kui traditsioonilised kummist lestad, mis aitab vältida jalgade krampi minekut isegi pärast kilomeetrite pikkust ujumist.

XT lestade roostevabast terasest vedruga rihm võimaldab kiiret lestade jalga panekut ja jalast võtmist. Eksklusiivne DIVE RITE´i roostevabast terasest lestade rihma pandlad ei pragune, ega purune.

XT lestad on saadaval mustana, halli ja punasena.

sukeldumisvarustus sukeldumisvarustuse müük lestad

sukeldumisvarustuse lestad müük

Hind: 153€


LAMBID

UUS! EX35 võimas põhilamp

Hind: 1200€

Põhjalikum tooteinfo ja video on leitav SIIT


UUS! CX-1 kerge ja võimas allveelamp

Valgustugevus 1000 lumenit 3,5 tunni vältel tagab iga nõudliku sukelduja valgusvajaduse!

Hind: 155€

CX-1 põhjalikum tooteinfo ja video on leitav SIIT


BX2 allveelamp on võimas, lihtne ja usaldusväärne valgusallikas. BX2 sisaldab uusimat LED tehnoloogiat ja sellel on tugev veekindel korpus, mis on kareda pinnaga, et tagada kindel haarduvus ka kinnastega.

BX2 laetav aku tagab heleda valgustuse 1 tunni vältel, misjärel vähendab oma valgusvõimsust, millega suudab veel 2 tunni vältel valgustada.

allveelamp

Hind: 98€

BX2-le on saadaval ka “handmount” pakett, mis võimaldab lampi kasutada käed-vabad meetodil  kui väikest põhilampi lühematel sukeldumistel.

allveelamp müük Tallinnas

Handmount hind: 85€

BX2 põhjalikum tooteinfo on leitav SIIT.


LX20 juhtmevaba põhilamp on võimas peamine sukelduja valgusallikas, mis on võrreldav pea kõikide juhtmega lampidega turul, pakkudes valgustugevust 20000 luxi.

LX20 kompaktne disain muudab selle ideaalseks igat tüüpi sukeldumistel, mis vajavad head valgusallikat.

LX20 põleb tugeva võimsusega 4 h, keskmise võimsusega 6 h, madala võimsusega 12 h ja vilkuvas olekus 36 h.

Uue põlvkonna esindajana pakub LX20 usaldusväärsust, kestvust ja võimekust ning on kindlalt esirinnas turul pakutavate “handheld” lampide hulgas. LX20-le on samuti saadaval “handmount”.

allveelamp internetist osta allveelamp

Vaata tutvustavat videot SIIT

Põhjalikum tooteinfo on leitav SIIT.

Hind: 610€


SNORKEL

Kas alagaja sukelduja või kogenud tehniline sukelduja, kvaliteetsel snorklil on alati sukeldumise juures oma koht.

Kas on plaanis pikem pannalujumine, kiire vabasukeldmine või lihtsalt snorgeldamine, ES278 painduv snorkel katab kõik vajadused. Täissilikoonist disain võimaldab seda mugavalt kokkumurtuna hoiustada või kanda kas taskus või varustusekotis.

Puhastusklapiga ES278 snorklil on lihtne ja mugav disain ning libisev maskihoidja.

snorgeldamise varustus Tallinn snorgeldamise varustuse müük

Hind: 18 €


KOMPASS

sukelduja kompass

Hind: 39€

Tooteinfo


HÜBRIID MÄRKEUJUK

DIVE RITE sukeldumisvarustus

Hind: 99€

Tooteinfo


TÕSTEKOTT

DIVE RITE sukeldumisvarustusDIVE RITE sukeldumisvarustus müük

Hind: 84 €

Tooteinfo


 

FINGERSPOOL

DIVE RITE sukeldumisvarustus

Hind: 19€

Tooteinfo


SLIDE LOCK REEL

Lihtsaima ja mugavaima süsteemiga lukustatav reel. Lihtne kasutada ka kinnastega.

DIVE RITE sukeldumisvarustusDIVE RITE sukeldumisvarustus

Hind: 129€

Tooteinfo


OTSA LÕIKUR

sukeldumisvarustuse müük

Hind: 25€

Tooteinfo


KÜLMA VEE Z-NUGA

sukelduja nuga

Hind:  25€

Tooteinfo


SUKELDUJA KIIVER

sukelduja kiiver

Hind: 58€

Tooteinfo


RASKUSTASKUD

Hind: 88€


Kõikide DIVE RITE toodete info on leitav SIIT ja põhitoodetega on võimalik tutvuda ka meie esinduskontoris Tallinnas, aadressil Laki 11B.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.


Info ja tellimine: info@isdive.ee

Leia meid samuti Facebook’is.