REGULAATORID

I.S.DIVE REGULAATORID

ESIMESE ASTME REGULAATOR XT1

XT1 on patendeeritud tasakaalustatud disainiga premium regulaator, mis tagab konstantse õhu või muu hingamisgaasi pealevoolu olenemata sügavusest ja rõhust balloonides. XT1 korpus on väliste mõjude vastu tihendatud nii, et hoiab eemale mustust ning väldib korrosiooni ja külmumist. XT1 regulaator on sobilik kasutamiseks rikastatud õhuga.

XT1 regulaatoril on 2 HP ühendust ja 5 LP ühendust.

sukeldumisvarustuse müük

Hind: 310€


TEISE ASTME REGULAATOR XT2

XT2 on patendeeritud pneumaatiliselt tasakaalustatud disainiga premium regulaator, mis tagab sukeldujale kerge hingamise. Ortodontiline huulik aitab vältida sukelduja lõua väsimust pikematel sukeldumistel.

XT2 regulaatori kõik sisemised osad on kaetud tefloniga, mis väldib külmumist talvel sukeldumise korral.

XT2 regulaator on sobilik kasutamiseks ka rikastatud õhuga.

sukeldumisvarustus Tallinn

Hind: 150€


AVAVEE SUKELDUJA REGULAATORI KOMPLEKT XT

XT regulaatorikomplekt on välja arendatud seadistusega, mida iga sukelduja hindab. XT komplekt koosneb väga võimekast esimese astme regulaatorist XT1, kahest tasakaalustatud teise astme regulaatorikomplektist XT2 ja Mini Tech 2 manomeetrist. Kõik ühendused, voolikud ning transpordikott on komplektis.

XT komplekti voolikute asendid alates väljumisest esimese astme regulaatorist, on tehtud võimalikult optimaalseks, et minimeerida võimalust, et mõni voolik on varustusest eemal ja võib kuhugi sukeldumise ajal takerduda. Peamine teine aste on toodud sukelduja käe alt viisil, mis hoiab voolikut sukelduja lähedal ja on piisavalt pikk, et hädaolukorras teist sukeldujat õhuga varustada. Teine teise astme regulaator on kiiresti leitav ja rakendatav, kuna on paigutatud mugavalt kaela rippuma.

sukeldumisvarustus

sukeldumisvarustuse pood

Komplekti hind: 538€


REGULAATORI KOMPLEKT TOPELTBALLOONIDELE

Komplekti hind: 650€


O2 DECO REGULAATORI KOMPLEKT

Hind: 300€


REGULAATORI KAELAPAEL

Hind: 9


HUULIKUD

Mugavad huulikud saadaval erinevat värvi.

Hind: 6€


REGULAATORI ADAPTER (75°)

Teise astme regulaatorile adapter, et voolik mugavalt käe käe alt jookseks ja varustus kompaktne oleks.

Hind: 36€


REGULAATORI KOTT

Hind: 55€