REGULAATORID

XT1 ESIMESE ASTME REGULAATOR – 240€

XT1 on patendeeritud tasakaalustatud disainiga premium regulaator, mis tagab konstantse õhu või muu hingamisgaasi pealevoolu olenemata sügavusest ja rõhust balloonides. XT1 korpus on väliste mõjude vastu tihendatud nii, et hoiab eemale mustust ning väldib korrosiooni ja külmumist. XT1 regulaator on sobilik kasutamiseks ka rikastatud õhuga. XT1 regulaatoril on 2 HP ühendust ja 5 LP ühendust.


XT2 TEISE ASTME REGULAATOR 120€

XT2 on DiveRite-i patendeeritud pneumaatiliselt tasakaalustatud disainiga premium regulaator, mis tagab sukeldujale kerge hingamise. Ortodontiline huulik (long bite) aitab vältida sukelduja lõua väsimust pikematel sukeldumistel.

XT2 regulaatori kõik sisemised osad on kaetud tefloniga, mis väldib külmumist. Regulaator on sobilik kasutamiseks ka rikastatud õhuga.


XT AVAVEE SUKELDUJA REGULAATORI KOMPLEKT – 565 

ADVANCED OPEN WATER XT regulaatorikomplekt on välja arendatud seadistusega, mida iga sukelduja hindab. AOW komplekt koosneb väga võimekast esimese astme regulaatorist XT1, kahest tasakaalustatud teise astme regulaatorikomplektist XT2 ja Mini Tech 2 manomeetrist. Kõik ühendused, voolikud ning 15l pehmendusega transpordikott on komplektis.

XT komplekti voolikute asendid alates väljumisest esimese astme regulaatorist, on tehtud võimalikult optimaalseks, et minimeerida võimalust, et mõni voolik on varustusest eemal ja võib kuhugi sukeldumise ajal takerduda. Peamine teine aste on toodud sukelduja käe alt viisil, mis hoiab voolikut sukelduja lähedal ja on piisavalt pikk, et hädaolukorras teist sukeldujat õhuga varustada. Teine teise astme regulaator on kiiresti leitav ja rakendatav, kuna on paigutatud mugavalt kaela rippuma.


XT REGULAATORI KOMPLEKT TOPELTBALLOONIDELE – 733

XT  DOUBLES regulaatorikomplekt on välja arendatud seadistusega, mida iga sukelduja hindab. DOUBLES komplekt koosneb kahest väga võimekast esimese astme regulaatorist XT1, kahest tasakaalustatud teise astme regulaatorikomplektist XT2 ja Mini Tech 2 manomeetrist. Kõik ühendused, voolikud ning transpordikott on komplektis.


XT REGULAATORI KOMPLEKT SIDEMOUNT– 763

XT  SIDEMOUNT regulaatorikomplekt on välja arendatud seadistusega, mida iga sukelduja hindab. SIDEMOUNT komplekt koosneb kahest väga võimekast esimese astme regulaatorist XT1, kahest tasakaalustatud teise astme regulaatorikomplektist XT2 ja kahest Mini Tech 2 manomeetrist. Kõik ühendused, voolikud ning transpordikott on komplektis.


O2 DECO REGULAATORI KOMPLEKT – 210


REGULAATORI KOTT – 30€

Veekindel 15 liitrine pehmendustega uuenduslik regulaatorikomplekti kott


REGULAATORI KAELAPAEL  8€

Värvused: must, sinine, punane, roosa, kollane


HUULIK – 5

Mugavad “Long Bite” huulikud saadaval erinevat värvi.


REGULAATORI ADAPTER (75°) – 30

Teise astme regulaatorile  adapter, et voolik mugavalt käe alt jookseks, tagades varustuse kompaktsuse.


HOSE CLIP RETAINER – 2,50€