REGULAATORID

XT1 ESIMESE ASTME REGULAATOR – 335€

XT1 on patendeeritud tasakaalustatud disainiga premium regulaator, mis tagab konstantse õhu või muu hingamisgaasi pealevoolu olenemata sügavusest ja rõhust balloonides. XT1 korpus on väliste mõjude vastu tihendatud nii, et hoiab eemale mustust ning väldib korrosiooni ja külmumist. XT1 regulaator on sobilik kasutamiseks ka rikastatud õhuga. XT1 regulaatoril on 2 HP ühendust ja 5 LP ühendust.

Sukeldumisregulaator


FT1 ESIMESE ASTME REGULAATOR – 298€

Sukeldumisregulaator


UUS! XT4 TEISE ASTME REGULAATOR 237

XT4 on Dive Rite’i kõige uuem ja kõige võimekam pneumaatiliselt tasakaalustatud regulaator – ideaalne ka külmades tingimustes!

Sukeldumisvarustus - regulaator   Sukeldumisvarustus - regulaator

Sukeldumisvarustus - regulaator

Kompaktses disainis tõsist jõudlust ja erakordselt vähest hingamistakistust pakkuv XT4 sobib ka kõige nõudlikumatel sukeldumistel. Võrreldes XT2-ga on XT4 mõõtmeid vähendatud ning väljahingamisavad on väiksemad ja nurga all, et luua voolujoonelisem pakett, mis sobib ideaalselt tehnilistele sukeldujatele. Esiosa kummist katet kaitseb valatud alumiiniumist välisosa, mis tagab äärmise vastupidavuse ja elegantse välimuse. Liivapritsiga töödeldud ja anodeeritud kõva kate annab vastupidava mati viimistluse ja ülima kulumiskindluse. XT4 on rõhutatud metallist reguleerimisnupu, logo märgi ja ribidega soojusvahetiga. Kõigest 266 g kaaluga on see reisimiseks kerge. XT4-l on kasutaja poolt reguleeritav sekundaarne mikrovedru peamise reguleerimisnupu otsas. See võimaldab vedru eelpinget iseseisvalt reguleerida ja seda saab kasutada rõhu hõlpsaks reguleerimiseks ilma 2. astet lahti võtmata. See võib olla kasulik neile, kes eelistavad suuremat või väiksemat pealetulevat rõhku. Ribidega soojusvaheti on mõeldud külmas vees toimimise parandamiseks. Teise astme sisemised komponendid võivad jahutamise tõttu väga külmaks muutuda, kuna hingamisgaasi rõhk langeb teises etapis vahepealsest rõhust ümbritsevale rõhule. Külmas vees sukeldumisel võivad temperatuurid langeda piisavalt madalaks, et külmutada väljahingatavas õhus sisalduv niiskus ja põhjustada regulaatori mittekorrektse toimimise. Soojusvaheti hoiab ära selle probleemi, aidates soojendada regulaatori sisemisi metallkomponente ümbritseva vee temperatuurini. Lisafunktsioonide hulka kuulub uuendatud madalsurve disain, mis parandab jõudlust ja nõuab harvemat reguleerimist. Regulaator sobib kasutamiseks ka hapnikuga rikastatud gaasisegudega


XT2 TEISE ASTME REGULAATOR 146€

XT2 on DiveRite-i patendeeritud pneumaatiliselt tasakaalustatud disainiga premium regulaator, mis tagab sukeldujale kerge hingamise. Ortodontiline huulik (long bite) aitab vältida sukelduja lõua väsimust pikematel sukeldumistel.

XT2 regulaatori kõik sisemised osad on kaetud tefloniga, mis väldib külmumist. Regulaator on sobilik kasutamiseks ka rikastatud õhuga.

Dive rite regulaatorDive rite regulaator


XT AVAVEE SUKELDUJA REGULAATORI KOMPLEKT      (Advanced open water regulator package)

780€ – XT1 ja XT2 regulaatoritega

890€ – XT1 ja uute XT4 teise astme regulaatoritega

XT ADVANCED OPEN WATER regulaatorikomplekt on välja arendatud seadistusega, mida iga sukelduja hindab. AOW komplekt sisaldab: väga võimekas esimese astme regulaator XT1 või FT1, kaks tasakaalustatud teise astme regulaatorit XT2 või XT4, regulaatori kaelapael ja Mini Tech 2 manomeeter, HP ja LP voolikud ning uudne 15l pehmendusega transpordikott.

XT komplekti voolikute asendid alates väljumisest esimese astme regulaatorist, on tehtud võimalikult kompaktseks, et minimeerida võimalust, et mõni voolik on varustusest eemal ja võib kuhugi sukeldumise ajal takerduda. Peamine teine aste on toodud sukelduja käe alt viisil, mis hoiab voolikut sukelduja lähedal ja on piisavalt pikk, et hädaolukorras teist sukeldujat õhuga varustada. Teine teise astme regulaator on kiiresti leitav ja rakendatav, kuna on paigutatud mugavalt kaela rippuma.

Vaata SIIT miks on XT regulaatori komplekt parim valik!!!


XT REGULAATORI KOMPLEKT TOPELTBALLOONIDELE

1039€ – XT1 ja XT2 regulaatoritega

1177€ – XT1 ja uute XT4 teise astme regulaatoritega

XT  DOUBLES regulaatorikomplekt on välja arendatud seadistusega, mida iga sukelduja hindab. DOUBLES komplekt koosneb kahest väga võimekast esimese astme regulaatorist XT1, kahest tasakaalustatud teise astme regulaatorikomplektist XT2 või XT4 ja Mini Tech 2 manomeetrist. Kõik ühendused, voolikud ning transpordikott on komplektis.


XT REGULAATORI KOMPLEKT SIDEMOUNT

1177€ – XT1 ja XT2 regulaatoritega

1316€ – XT1 ja uute XT4 teise astme regulaatoritega

XT  SIDEMOUNT regulaatorikomplekt on välja arendatud seadistusega, mida iga sukelduja hindab. SIDEMOUNT komplekt koosneb kahest väga võimekast esimese astme regulaatorist XT1, kahest tasakaalustatud teise astme regulaatorikomplektist XT2 või XT4 ja kahest Mini Tech 2 manomeetrist. Kõik ühendused, voolikud ning transpordikott on komplektis.


O2 DECO REGULAATORI KOMPLEKT – 295


REGULAATORI KOTT – 36€

Veekindel 15 liitrine pehmendustega uuenduslik regulaatorikomplekti kott


REGULAATORI KAELAPAEL 9€

Värvused: must, sinine, punane, roosa, kollane


HUULIK – 8€

Mugavad “Long Bite” huulikud saadaval erinevat värvi.


REGULAATORI ADAPTER (75°) – 39€

Teise astme regulaatorile  adapter, et voolik mugavalt käe alt jookseks, tagades varustuse kompaktsuse.


HOSE CLIP RETAINER – 4€