MASKID

DIVE RITE ES125 – 39€

Kvaliteetne karastatud klaasidega mask, mille kahekordse pehmest silikoonist ääris tagab veekindluse. Transpordikarp on kaasas.

sukeldumise mask


DIVE RITE ES125 OPTILISTE KLAASIDEGA MASK – 98€

Kes igapäevaselt prille kannavad, ei pea muretsema, et sukeldudes või snorgeldades täit elamust ei saa! ES125 maski saab varustada optiliste klaasidega (läätsedega) -1,0 kuni -8,0 dioptrit ja on saadaval 0,5 sammuga.


DIVE RITE ES125 BIFOKAALNE MASK – 145€

Ideaalne neile, kes igapäevaselt lugemisprille vajavad. +2,0 suurendusega lugemisklaasidega maski kandes alla vaadates, näete oma sukeldumiskella/kompuutrit ja manomeetrit läbi suurenduse.


DIVE RITE ES170 (BESTSELLER) 57€

karastatud klaasi, avara vaate ja suurepärase disainiga kvaliteetne sukeldumismask. Klaaside kuju võimaldab alla vaadates mugavalt jälgida näidikuid või kompuutrit ning rebreather-iga sukeldudes võimaldab mugavalt jälgida display andmeid või märgutulesid.

Kvaliteetne silikoonist ääris tagab veekindluse enamus näokujudele ning vastupidav maski rihm on lihtsalt reguleeritav. Tugev transpordikarp on kaasas.

sukeldumisvarustusDIVE RITE sukeldumisvarustuse müük


DIVE RITE ES155 (BESTSELLER) – 63€

ES155 toimib kogu sukeldumise, võimaldades mitte ainult erakordset veealust nähtavust, vaid sinna juurde ka mugavuse. Vastupidav transpordikarp on kaasas.

Mask on sukeldumises üks kõige olulisematest elementidest ja just ES155 mask on loodud tagamaks kindluse ja vaatevälja ka kõige keerulistemas oludes.


SOPRAS FORTE WHITE – 42€


SEAC ITALIA 50 – 36€ 


SEAC AJNA – 39€