MASKID

MASK ES125 – 39€

Karastatud klaasidega mask on madala profiiliga, mis tagab suurepärase vaatevälja. Kõrgkvaliteedist kahekordse pehmest silikoonist ääris väldib kindlalt ja mugavalt vee sattumise maski. Transpordikarp on kaasas.

sukeldumise mask


ES125 OPTILISTE KLAASIDEGA MASK – 98€

Kes igapäevaselt prille kannavad, ei pea muretsema, et sukeldudes või soojal maal snorgeldades täit elamust ei saa! ES125 maski saab varustada ka optiliste läätsedega -1,0 kuni -8,0 dioptrit ja on saadaval 0,5 sammuga.


ES125 BIFOKAALNE MASK – 145€

+2,0 suurendusega lugemisklaasidega mask. Maski kandes alla vaadates näete oma sukeldumiskella ja manomeetrit läbi suurenduse.


MASK ES170 (BESTSELLER) 57€

on karastatud klaasi, avara vaate ja suurepärase disainiga kvaliteetne sukeldumismask. Klaaside kuju võimaldab alla vaadates mugavalt jälgida näidikuid või kompuutrit ning rebreather-iga sukeldudes võimaldab mugavalt jälgida display andmeid või märgutulesid.

Kvaliteetne silikoonist ääris tagab veekindluse enamus näokujudele ning vastupidav maski rihm on lihtsalt reguleeritav. Tugev transpordikarp on kaasas.

sukeldumisvarustusDIVE RITE sukeldumisvarustuse müük


MASK ES155 (BESTSELLER) – 63€

maskil on raamitu disain, mis tagab erakordse nähtavuse ja mugavuse. Kvaliteetne topeltsilikoonist ääris sobib mugavalt pea iga suuruse ja kujuga näole ja hoiab ära vee sattumise maski.

ES155 toimib kogu sukeldumise vältel, võimaldades mitte ainult erakordset veealust nähtavust, vaid sinna juurde ka mugavuse. Vastupidav transpordikarp on kaasas.

Mask on sukeldumises üks kõige olulisematest elementidest ja just ES155 mask on loodud tagamaks kindluse ja vaatevälja ka kõige keerulistemas oludes.

DIVE RITE sukeldumisvarustuse müük Tallinnas


MASK SEAC ITALIA 50 – 41€ (SOODUS 36€)


MASK SEAC AJNA – 39€