LESTAD

DIVE RITE XT – 145€

sukeldumisvarustus

Mõnikord on parem mitte muuta originaali. Põhjaliku analüüsi ja sukeldujate poolse tagasiside tulemusena on DIVE RITE jõudnud järeldusele  kasutada oma uutel XT lestadel algset 1990. aastatest alguse saanud monopreensegu ja see on nendele sukeldujate jaoks parim valik, kes soovivad suure jõudlusega lesta.

XT lestadele on antud DIVE RITE´i algse lesta originaalkuju ja monopreensegu, mis on end tõestanud ja edukalt toiminud juba üle 20 aasta. Monopreensegu pakub parimat rakendatava jõu ja efektiivsuse tasakaalu – vähem jalgade tööd, rohkem edasi liikumist.

Lesta kuju tagab tõhususe erinevate ujumisstiilidega sukeldujate jaoks. Samuti tagab XT lest väga hea manööverdamise vähese liigutamisega nt vrakkides või muudes kitsemates oludes.

XT lestad on jäigemad, kuid kergemad kui traditsioonilised kummist lestad, mis aitab vältida jalgade krampi minekut isegi pärast kilomeetrite pikkust ujumist.

XT lestade roostevabast terasest vedruga rihm võimaldab kiiret lestade jalga panekut ja jalast võtmist. Eksklusiivne DIVE RITE´i roostevabast terasest lestade rihma pandlad ei pragune, ega purune.

XT lestad on saadaval mustana, halli ja punasena.

sukeldumisvarustuse müük lestad

sukeldumisvarustuse lestad müük


BEUCHAT POWERJET – 112€

  • Vastupidav vedrurihm