BCD ja TIIVAD

DIVE RITE TRANSPAC XT BCD SÜSTEEM

TRANSPAC XT on BCD tiiva ja rakmete süsteemide kõrgtase, mis on arendatud sadade eksperimentaalsukeldumiste põhjal erinevates tingimustes, eesmärgiga arendada just selline suurepärane sukeldumissüsteem, milleni on tänaseks jõutud Transpac XT näol.

Sujuva ning voolujoonelise disaini, mägironija stiilis rakmete, suurepärase vastupidavuse, mugavuse ja mitmekülgsusega täidab TransPac XT kõrgeimad ootused sukeldudes kas ühe ballooniga või topelt ballooniga.  Mitmekülgne ja suurepäraste kohandamisvõimalustega Transpac XT  süsteem on paljude nõudlike sukeldujate valik.


TRANSPAC XT  – 330€

Tooteinfo


STAINLESS STEEL XT BACKPLATE – 168€

Plate´i eelistatakse juhul, kui soovitakse vähendada lisaraskuste arvu ja/või parendada horisontaalse asendi stabiilsust. Kaal 2,9kg


STAINLESS STEEL XT LITE BACKPLATE – 150€

Kaal 1,3kg


TRANSPLATE HARNESS – 132€

Täpsem tooteinfo


TIIVAD TRANSPAC XT SÜSTEEMILE
DIVE RITE EXP tiivad on toodetud tugevast NYLON EXP materjalist.
DIVE RITE XT tiivad on toodetud erakordselt tugevast SuperFabric materjalist.

REC EXP – 369€

REC XT  – 420

Tugevast NYLON EXP materjalist “Heavy Duty” tiib või erakordselt tugevast “SuperFabric” tehnoloogiaga materjalist XT tiib sobib nii “single” kui ka topeltballoonidele. Sobib vraki- ja koopasukeldumistele või muus allveekeskonnas, kus on suurem oht varustust vigastada. Tõstevõime 20,4 kg.

 

Tooteinfo


VOYAGER EXP – 297€

VOYAGER XT – 390€

Tugevast NYLON EXP materjalist “Heavy Duty” tiib või erakordselt tugevast “SuperFabric” tehnoloogiaga materjalist XT tiib “single”balloonile. Sobib  ka allveekeskonnas, kus on suurem oht varustust vigastada. Sobib reisimiseks. Tõstevõime 15,8 kg. Mitmed värvid!

Tooteinfo


TRAVEL EXP – 300

TRAVEL XT  360€

Kerge ja kompaktne. Komplekteerituna Transpac-iga ideaalne reisimiseks. Valikus on tugevast Nylon EXP materjal ja erakordselt tugev SuperFabric materjal XT mudelil. Tõstevõime 11,3 kg. Erinevad värvid!

Tooteinfo


CLASSIC XT WING – 456€

Erakordselt tugevast “SuperFabric” materjalist tiib topeltballoonidele. Sobib vraki- ja koopasukeldumistele, või muus kitsamas allveekeskonnas, kus on suurem oht varustust vigastada. Tõstevõime 27,2 kg. Eluaegne garantii!

sukeldumisvarustuse müük

Tooteinfo


CLASSIC 55 WING – 315€

Tugevast 1000 Denier Ballistic Nylon materjalist tiib topeltballoonidele. Sobib vraki- ja koopasukeldumistele, või muus kitsamas allveekeskonnas, kus on suurem oht varustust vigastada. Tõstevõime 25kg

Tooteinfo


UUS! HYDRO LIGHT BCD – 540€

Väga mugav, kerge ja täiskomplektne (rakmed ja tiib ühes tükis). Kvaliteetne BCD, mis kaalub ainult 2,8 kg, olles ideaalne ka reisimiseks. Tõstevõime 13,6 kg.

Tooteinfo

Video


SIDEMOUNT NOMAD XT – 750€

Premium sidemount süsteem

Tooteinfo


BCD SEAC SMART  –  297€


BCD SOPRAS LZ 1000  –  438€

LZ 1000 is made of Cordura 1000 and is equipped with dump weight pockets for 3kgs (size S,XS) or 4 kgs (M to XL ) each.Weight pockets are also positioned at the back of BCD ( each 2kg). Two cylinder straps guarantee maximum safety. Huge pockets on the sides.