BC VESTID ja TIIVAD

DIVE RITE TRANSPAC XT BCD SÜSTEEM

TRANSPAC XT on BCD tiiva ja rakmete süsteemide kõrgtase, mis on arendatud sadade eksperimentaalsukeldumiste põhjal erinevates tingimustes, eesmärgiga arendada  just selline suurepärane sukeldumissüsteem, milleni on tänapäeval jõutud Transpac XT näol.

Sujuva ning voolujoonelise disaini, mägironija stiilis rakmete, suurepärase vastupidavuse, mugavuse ja mitmekülgsusega täidab TransPac XT kõrgeimad ootused sukeldudes kas ühe ballooniga madalamas vees, kahe ballooniga sügavamas vees, külgballoonidega või rebreatheriga vrakkides ja koobastes.  Mitmekülgne ja suurepäraste kohandamisvõimalustegaTranspac XT  BCD / rakmete süsteem on nõudlike sukeldujate valik.

Kõik DIVE RITE  XT tiivad on toodetud kauakestvast, tugevast ja hinnatud SuperFabric materjalist.


TRANSPAC XT RAKMED – 267€ (282€)

Tooteinfo


TRANSPLATE RAKMED – 240€

Mitmed tehnilised sukeldujad eelistavad Transplate´i, mis vähendab vajalike lisaraskuste arvu ning annab vees suurema stabiilsuse ning selleks on DIVE RITE väljatöötanud spetsiaalse plaadiga rakmed:

sukeldumisvarustus Tallinn

Tooteinfo


TIIVAD TRANSPAC SÜSTEEMILE

REC EXP – 260€

REC XT  – 330

Tugevast NYLON EXP materjalist “Heavy Duty” tiib või erakordselt tugevast “SuperFabric” tehnoloogiaga materjalist XT tiib sobib nii “single” kui ka topeltballoonidele. Sobib vraki- ja koopasukeldumistele või muus kitsamas allveekeskonnas, kus on suurem oht varustust vigastada. Tõstevõime 20,4 kg.

Tooteinfo


VOYAGER EXP255€

VOYAGER XT – 288€

Tugevast NYLON EXP materjalist “Heavy Duty” tiib või erakordselt tugevast “SuperFabric” tehnoloogiaga materjalist XT tiib “single”balloonile. Sobib  ka allveekeskonnas, kus on suurem oht varustust vigastada. Sobib reisimiseks. Tõstevõime 15,8 kg.

Tooteinfo


TRAVEL EXP – 240€

TRAVEL XT  276€

Kerge ja kompaktne. Komplekteerituna Transpac-iga ideaalne reisimiseks. Valikus on tugevast Nylon EXP materjal ja erakordselt tugev SuperFabric materjal XT mudelil. Tõstevõime 11,3 kg. Eluaegne garantii!

Tooteinfo


CLASSIC XT WING342€

Erakordselt tugevast “SuperFabric” materjalist tiib topeltballoonidele. Sobib vraki- ja koopasukeldumistele, või muus kitsamas allveekeskonnas, kus on suurem oht varustust vigastada. Tõstevõime 27,2 kg. Eluaegne garantii!

sukeldumisvarustuse müük

Tooteinfo


BEUCHAT MASTERLIFT ADVENTURE 305