TÄIENDKOOLITUS

Miks on täiendkoolitus vajalik?

1. Tihti tuleb ette olukordi, kus sukeldujad on oma kursuste praktilise osa teinud vaid soojal maal, ilusates ja läbipaistvates vetes või kursusel edastatud treening üldiselt on jäänud väheseks, mistõttu vajavad nad täiendavaid teadmisi ja praktikat, et ka veidi keerulistemas oludes (Eesti vetes) end kindlalt tunda.

2. On sukeldujaid, kes soovivad teatud allveeprotseduure omandada, mida sukeldumiskursuste raames ei õpetatud nt. osata rakendada erinevaid otsingumeetodeid, või soovivad oskusi, kuidas kasutada teatud lisavarustust, nt tõstekotid jms.

3. On sukeldujaid, kelle viimasest sukeldumisest on möödas aastaid, kuid soovivad uuesti alustada ja seetõttu soovivad teha teatud oskuste ja teadmiste värskedust, enne iseseisvalt sukelduma minemist.

Kellele täiendkoolitus on suunatud?

1. Sukeldumissertifikaati omavatele sukeldujatele, kes soovivad läbi instruktaaži ja erinevate praktiliste stsenaariumite oma sukelduja oskusi parandada või meeldetuletada.

2. Jõustruktuuriüksuste sukeldujatele ja päästesukeldujatele, kelle väljaõppetase peab olema kõrgem kui hobisukeldujatel ning vajavad iga-aastast täiendkoolitust, et oma taset hoida.

Programmi sisu:

  • IANTD põhjalike programmide sukeldumisteooria tähtsaimad punktid;
  • hädaolukorraprotseduurid ning stsenaariumid;
  • lisavarustuse kasutamine vastavalt kliendi soovile.
  • Otsimismeetodid

Baasharjutusi viiakse läbi tehnilise sukeldumise võtmes, mis annab sukeldujale lisaoskusi, muutes sukeldumise ohutumaks ja efektiivsemaks.


SUKELDUJA TÄIENDKOOLITUSSUKELDUJA TÄIENDKOOLITUS

SUKELDUJA TÄIENDKOOLITUS

SUKELDUJA TÄIENDKOOLITUS

Täiendkoolitusi viime läbi vastavalt vajadusele. Lisainfo ja registreerimine info@isdive.ee